Künye

MERMED Medya Gurup

Telefon: 0 532 061 1452
E-posta: vsagdic@gmail.com

Halkla İlişkiler/Public Relations
A. Selim Kurtcan 

Reklam Müdürü/Adverrising Manager
A. Selim Kurtcan 

Bilim Teknoloji Editörü 
Serhan Yıldırım

Köşe Yazarları
Abdullah BİÇER
Cihan ÇINARLI
Gülhan CEYLAN
Harun Arslan
Serkan BENSOL
Tarık AKMANLAR
A.Selim KURTCAN
Mehmet Necati GÜNGÖR
Hasan TÜLÜCEOĞLU
Nurullah AYDIN
Mustafa KocaVERGİ NUMARASI
49325846794

Yayın İlkesi
İnternet Bilinci Geliştirme:

Dehaber, internet ve teknolojinin doğru kullanılması, en üst düzeyde faydalanılması amacıyla bilgilendirici ve eğitici yayınlar yapar.

Bilgi, Doküman ve Arşiv Kullanımı:

Dehaber, aksi sabit olaylarla ilgili haberi düzeltmeyi, gerekirse haber, fotoğraf ve görüntüyü yayından kaldırmayı taahhüt eder.

Çok Seslilik ve Katılımcı Yayıncılık:

Dehaber, okuyuculara görüşlerini kamuoyu ile paylaşma fırsatı sunar, farklı görüşleri ve konu ile ilgili tüm bakış açılarını yansıtır.

Eğitici olmak:

Dehaber, bilginin evrenselliğine inanır ve toplumun gelişmesi için eğitici yayınlar yapar.

Cevap Hakkına Saygı:

Dehaber, iddia ve ithamlara karşı, taraflara cevap hakkını en hızlı ve doğru biçimde kullanma fırsatı sunar.

Önyargısız Yaklaşım:

Dehaber, haberin araştırılmasından sunumuna kadar her aşamasında önyargılardan arınmış, saplantısız bir yaklaşım sergiler.

Doğruyu Arama Kaygısı:

Dehaber, olayları tüm yönleriyle irdeleyip, kamuoyu algısının doğru şekilde oluşmasını sağlar.

Öncü olmak:

Dehaber, internet haberciliğinin özündeki sürekli değişim ve gelişim sürecini destekler ve öncülük eder.

Güvenilirlik:

Dehaber, kendine duyulan güvenin sorumluluğunu üstlenir ve bu güveni korumak için çalışır.

Adres: Cumhuriyet Mah 1612 Sok no 3 Yenişehir MERSİN
Telefon: 0 532 061 1452
E-posta: vsagdic@gmail.com

 

Gizlilik Politikası

© Copyrigth 2016 dehaber.com tüm hakları saklıdır. Kod, haber, resim, röportaj gibi her türlü içeriğinin tüm telif hakları dehaber.com'a aittir. dehaber.com sitesinde yer alan bütün yazılar, materyaller, resimler, ses dosyaları, animasyonlar, videolar, dizayn, tasarım ve düzenlemelerimizin telif hakları 5846 numaralı yasa telif hakları korunmaktadır. Bunlar dehaber.com'un yazılı izni olmaksızın ticari olarak herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz. İzinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kopyalama ve kullanımı yapılamaz. dehaber.com'daki harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Yayınlanan yazı ve yorumlardan yazarları sorumludur. dehaber.com'da hiçbir bildirim yapmadan, herhangi bir zaman değişikliğe gidebilir. Bu sitedeki bilgilerden kaynaklı hataların hiçbirinden sorumlu değildir.
Privacy Policy
We will keep your information confidential except where disclosure is required or permitted by law (for example to government bodies and law enforcement agencies). Generally, we will only use your information within the dehaber.com. However, sometimes the dehaber.com uses third parties to process your information. dehaber.com requires these third parties to comply strictly with its instructions and the dehaber.com requires that they do not use your personal information for their own business purposes, unless you have explicitly consented to the use of your personal information in this way. When you interact with the dehaber.com we sometimes receive personal information about you. For example, if you write to us or sign up to a newsletter, you might tell us who you are, how we can contact you and what you think of the dehaber.com and its services. When you use dehaber.com online services, we use cookies and collect IP addresses. You can find out more about this in the dehaber.com cookies section of our full Privacy Policy